Powrót Menu

Wydarzenia

Trigan - Shadow Theatre

Kategorie: Muzyka

Gdzie:
ul. Św. Jana 24
Katowice

Kiedy: 26.04.2014 / 18:00

Organizatorzy wydarzenia

Bilety

  • Bilet - ticketportal.pl zł

Kontakt

Odnośniki zewnętrzne


30 kwietnia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Jazzu ogłoszony przez UNESCO. Katowice nie mogły pozostać w tyle - JazzArt Festiwal jest na to dowodem. Na kilka dni, a szczególnie tego jednego dnia, będziemy mogli słuchać jazzu w najlepszym wykonaniu. Jazz to wolność interpretacyjna, to emocje, to spontaniczność, jednocześnie połączona z wiedzą i profesjonalizmem.

Pierwszego Dnia Festiwalu zagra Trigan - Shadow Theatre. To właśnie o nim Herbie Hancock (czyli klasa sama w sobie) powiedział: „Nie-sa-mo-wi-ty! Tigran, teraz to ty mnie będziesz uczył." - czy można chcieć od życia lepszego komplementu? Tigran Hamasyan to Armeńczyk, urodzony pod koniec lat osiemdziesiątych. Swoją przygodę z grą na fortepianie rozpoczął od najmłodszych lat, by jako nastolatek występować na europejskich festiwalach. W 2006 roku wygrał konkurs pianistyczny Monk Jazz Piano Competition. Jego cztery płyty i wiele koncertów zarówno w Ameryce Północnej, jak i Europie sprawiły, że zdobył uznanie środowiska muzycznego i publiczności.

Galeria zdjęć

Filmy

Wersja standardowa
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby

Silesiaspace – przestrzeń kultury Śląska. Budowa serwisu e – informacji kulturalnej Województwa Śląskiego.
Stowarzyszenie Inicjatywa

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.

Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.silesia-region.pl

wykonanie: deploy