Powrót Menu

Wydarzenia

Art Jarmark

Kategorie: Film , Literatura , Muzyka , Sztuki wizualne , Teatr , Taniec , Performance , Interdyscyplinarne , Dla dzieci

Gdzie:
ul.
Katowice

Kiedy: 13.07.2014 / 13:30

Organizatorzy wydarzenia

Bilety

  • Wstęp - wolny zł

Kontakt

Odnośniki zewnętrzne


Art Naif Festiwal festiwal twórczości nieprofesjonalnej i folkloru. Profil programowy festiwalu jest bardzo zróżnicowany: festiwal łączy różne dziedziny sztuki (teatr, muzyka, sztuki wizualne), prezentując bądź twórczość amatorską bądź związaną z folklorem. Impreza ma charakter międzynarodowy, ponieważ łączy sztukę z całego świata. Art Naif Festiwal jest jedynym wydarzeniem w Europie, które związane jest z nieprofesjonalną twórczością na tak ogromną skalę.

W tym roku motywem przewodnim będą Bałkany, a w szczególności sztuka Serbii i Chorwacji, w której tradycja sztuki naiwnej ma swoją tradycję, a i dziś rozwija się bardzo dobrze.

Art Jarmark to wydarzenie bez precedensu. Przestrzeń osiedla Nikiszowiec, która już sama w sobie jest urokliwa, na ten jeden dzień zamienia się w artystyczną dzielnicę Katowic i Śląska. Otwarty plener artystyczny, koncerty, zabawy dla najmłodszych, kuglarskie interakcje dzielnicowe to tylko kilka atrakcji.

Galeria zdjęć

Wersja standardowa
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby

Silesiaspace – przestrzeń kultury Śląska. Budowa serwisu e – informacji kulturalnej Województwa Śląskiego.
Stowarzyszenie Inicjatywa

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.

Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.silesia-region.pl

wykonanie: deploy